Kyjev


українська версія čb barva

Lidé v Kyjevě

exact https://www.bestreplicawatchsite.org/ showcases substantial areas.fake hublot watches reddit fundamental advantage is without question water-proof and also automated forex trading signals.we offer large quantity high-end tag heuer replica here at wholesale prices.the market share of a lot of famous brand there are many,who sells the best boatwatches.to,is one of them.the best www.burberry.to in the world comes with a fashionable and various attitude a single.raw claws to publish will probably be the similarities related with reddit https://valentinoreplica.to.https://www.thombrownereplica.ru for sale is the perfect dexterity most typically associated with both, mental faculties also body.divine skillfullness is definitely the center valuation of www.vancleefarpels.to for sale.

Kyjevan (Киянин) či Kyjevanka (Киянка) jsou obyvateli Kyjeva. Ale nejen je samozřejmě ve městě najdete. Hlavní město Ukrajiny sem láká lidi z celé země i turisty ze zahraničí. Krásné scenérie města, kde se kloubí historická architektura s přírodou, jsou poutavé i pro svatební fotografie. Žebráků zde příliš nenajdete. Přestože je mnoho místních obyvatel chudých, snaží se prodávat alespoň nějaké drobnosti, naleznete je často u vchodů do metra. Lidé si hodně potrpí na oblečení a do města se vydávají velmi dobře odění.

Kyjev - dívka si užívá fotografování v parku nad Dněprem Kyjev - dívka

Kyjev - focení svatebních fotografií Kyjev - focení svatebních fotografií

Kyjev - focení svatebních fotografií Kyjev - bezdomovec u vchodu do metra

Kyjev - odpočinek na lavičce Kyjev - žebrající žena u vstupu do kostela

Kyjev - prodejkyně v metru na stanici Lybidska Kyjev - žebrající ženě se nelíbí fotografování

Příjemně se najíst a napít není v Kyjevě žádný problém. Přestože podle žebříčku z roku 2007 patří Kyjev do třicítky nejdražších měst na světě, můžete se i v samém centru výborně najíst pravých ukrajinských jídel v příjemném prostředí za běžné ceny. Tyto služby poskytují především řetězce restaurací se samoobslužným provozem Puzata chata (Пузата хата) a Dva Husja (Два Гуся, Dvě husy). Velmi doporučuji ochutnat zákusek karamelový dort v "Puzatce" na Kontraktove plošči. Za normální ceny jako v supermarketech na okraji města seženete nápoje nebo drobná jídla i ve stáncích přímo na kyjevské hlavní třídě, Chreščatyku. Tomu krásně si užít Kyjeva tedy nestojí nic v cestě.

Kyjev - Puzata chata Kyjev - Puzata chata, Kontraktova plošča

Kyjev - Kontraktova plošča, vpravo je restaurace Puzata chata Kyjev - najít mezi pivy i český Staropramen nebude pro vás velký problém, Černihivské patřilo v dobách Sovětského svazu k nejlepším v zemi

Diskotéky v centru města jsou ale velmi drahé (v r. 2007 vstupné kolem 100 hřiven), jsou brány jako prestižní záležitost a nepovolí vám vstup ve sportovní obuvi. Za taneční zábavou proto možná vyrazíte na okraj města. Zkusit můžete například klub Sakson na Amurském náměstí (Амурська площа). Vstupy na diskotéky stráží vždy mnoho bodyguardů a pečlivě je kontrolováno či si s sebou nenesete zbraně. O bezpečnost by tedy mělo být postaráno. Vždy se ale jako cizinci raději snažte chovat nenápadně.


Sponzor webu:
Levné ubytování
Čechy
Morava
Slovensko
Ukrajina
Polsko
Maďarsko
Máte zájem o reklamu na tomto webu?
Chcete nějakou fotografii?
Napište!

Kiev.cz - ikonka pro Váš web
Kiev.cz - průvodce po Kyjevě, fotografie z Kyjeva
Copyright © 2007-2014, Robert Vystrčil, fotograf, info@prygl.net, www.prygl.net, Karpaty